דניאלה חסקלוביץ מ-MYJUMP יעוץ והדרכה מזמינה אתכם לעבוד על מיומנויות האסרטיביות שלכם ותקשורת מקדמת יחסים הן בפגישות אישיות אחד על אחד והן בסדנת אסרטיביות הנשענת על הפסיכולוגיה החיובית

Untitled-9 (1)

לרישום נא מלאו את הפרטים
ונחזור אליכם ממש בהקדם.

 עבודה על אסרטיביות בחיי היומיום משלבת כלים אינטגרטיביים מעולם ה-NLP, ה- C.B.T, הפסיכולוגיה החיובית ומתפיסת תקשורת מקדמת יחסים  הסדנה/עבודה הפרטנית מאפשרת לקבל כלים כיצד לייצר התנהלות אסרטיבית בכל מעגלי החיים האישיים והמקצועיים כאחד. 
כיצד לשפר תהליכים בקבלת החלטות שיאפשרו לכם לקבל החלטות טובות עבור עצמכם. 

לעשות אבחנה בין עיקר לטפל ולדעת לנהל את עצמכם באופן אפקטיבי. 
לקבל מיומנויות כיצד יוצרים תקשורת מקדמת יחסים וכיצד מזהים את  האדם
שנמצא מולכם ויוצרים עמו כימיה מהירה (זיהוי סגנונות תקשורת).

לרכוש כלים כיצד ללמוד לבקש בקלות את מה שמגיע לכם מבלי לחשוש.
כיצד להשתחרר מסיפורי העבר שמונעים מכם להתקדם. 
הכרות עם  החוזקות שלכם וידע כיצד להציג אותם.
כיצד לקבוע מטרות ולחתור להשגתם.   
מיומנויות בהצבת גבולות ברורים שיסייעו בידכם להיות נאמנים למי שאתם .

ואם אתם הורים  תדעו כיצד לשמש דוגמא לילדכם בכך שתנהגו באופן אסרטיבי.

המפגשים האישיים או הקבוצתיים עושים שינויים מרחיקי לכת בהתנהלות היומיומית.
לקבלת פרטים השאירו את פרטיכם וניצור קשר.     

אודות המנחה:

דניאלה (איילה) חסקלוביץ בעלת משרד הייעוץ  וההדרכה MyJump ובעלת קליניקה פרטית. מנחת קבוצות מנוסה מאוד, בעלת תואר שני בחינוך, מטפלת קוגנטיבית התנהגותית בעצימות נמוכה ו-MASTER NLP,מטפלת בכלים של NLP ו-CBT  מחברת הספר "נשים ואוכל" .
דניאלה מלווה משנת 2001 עובדים ומנהלים בארגונים ובחברות מובילות במשק, מלווה יזמים ובעלי עסקים קטנים ומלווה אנשים פרטיים הנמצאים בדילמות שונות בצמתי החיים.(דילמות אישיות,משפחתיות או מקצועיות.)
דניאלה נמנתה מעל לעשור בין מנחי ומרצי בית הספר למנהלים של  האוניברסיטה הפתוחה "תפנית" ובין מרצי הקורסים לתקשורת  ביחידה ללימודי חוץ של אוניברסיטת תל אביב והרצתה במכללה האקדמית הדסה ירושלים וכיום מנחה ומרצה במכללת סמינר הקיבוצים.

דניאלה הנה בעלת ניסיון ענף של הובלה, הדרכה והנחייה של אנשים. 
אהבת אנשים ואמונה ביכולת שלהם לעשות שינוי  מאפיינת אותה.     

חלק מהארגונים בהם דניאלה העבירה הדרכות-המלצות מהארגונים מופיעות באתר של MYJUMP יעוץ והדרכה

אנשים ממליצים

הגעתי אל דניאלה בצומת של החלטה חשובה. הייתי על סף עזיבה של עבודה מסודרת כשכירה, עבודה שממנה סבלתי ויציאה לדרך חדשה ועדיין לא ידועה. דניאלה בנועם ובמקצועיות עזרה לי להבין את הסיטואציה שלפני טוב יותר ובעזרתה גיבשתי את הכיוון החדש כעצמאית. דניאלה הוסיפה עצות פרקטיות שעזרו לי בתחילת הדרך החדשה. המפגש איתה חיזק בי את ההחלטה ונסך בי אומץ וביטחון בשינוי שהחלטתי לעשות בחיי. אני ממליצה לכל המתלבטים והחוששים לא לפחד משינויים ולהעזר בדניאלה בהכוונה ובייעוץ. תודה לך דניאלה!
שרון טאובה
אימון באנגלית מדוברת
את דניאלה פגשתי בתקופה מאוד מבולבלת, עם הרבה תהיות וספקות לגבי העסק החדש שהקמתי זמן קצר לפני. דניאלה הבינה מיד את המקומות שאותם צריך לחזק. באווירה נעימה,פתוחה ונינוחה ובעזרת הידע הנרחב והנסיון העשיר שלה בתחום, היא טיפלה, ייעצה, מינפה, תמכה והאמינה. אבל הכי חשוב (לי לפחות) שעשתה זאת מכל הלב ועם רצון אמיתי לעזור ולתת. ממליצה בחום על דניאלה היקרה.
נינה רזניק מאירסון
מאפרת מקצועית
דניאלה היקרה, היכרתי אישה מיוחדת מאוד המדברת בשפת האנשים. יועצת מחוננת, אשת עסקים אחד ואשת רוח מאידך. שמחה שזכיתי לעבוד איתך. הפגישות איתך היו עבודה שהרגישה כמו בילוי. זאת יכולת של מעטים לתת תחושה של הנאה בכל עשייה ומחויבות. תודה על ההובלה והשותפות בדרך ועל הנתינה והמקצועיות, תודה על כך שעזרת לי להתמקד ולמצוא את הכיוון הנכון עבורי ולצאת לדרך מבחינת עשייה שיווקית ואסטרטגית.
חמוטל מנשה
מאמנת אישית
"כשאנשים נפגשים צומחים רגעים נדירים" אהבתי את המשפט וגם את. היה לי פשוט מדהים לפגוש אותך,חוויתי רגעים נפלאים עם הקבוצה בהנחייתך. את משרה אווירה קסומה, אומרת את הדברים בנועם גם כשצריך בתקיפות. כל ההערות שלך ושל הקבוצה יושמו בהצלחה. תודה רבה
רחל אבני
הקורס יחד עם הליווי והייעוץ האישי היו יותר מסדנה, אלא בעיקר סביבת עבודה לחיזוק הביטחון, קיבלתי מספר המלצות על הסדנה וזאת הסיבה שהגעתי. נהנתי מאוד והתמודדתי עם הפחדים שלי וקיבלתי טיפים לסלילית דרכי העצמאית. את הנך מנחה מדהימה, עדינה ועם זאת אסרטיבית ונעימה. את שמה דגש על ההצלחות ומחזקת. החוזקות שלי עומדים לנגד עיני. תודה רבה
סיגל קוממי
פניתי אל דניאלה כיוון שחשתי שאין לי סיכוי ליצור זוגיות בחיי, רוב חברותיי היו נשואות, יצאתי לכל כך הרבה דייטים ולא מצאתי את אשר נפשי חפצה. לאחר מספר מפגשים עם דניאלה שהכילה ברגישות רבה ושיקפה לי בצורה כל כך מדויקת המון דברים שלא חשבתי עליהם, עברתי תהליך מופלא ובזמן קצר הכרתי את בן הזוג המקסים שלי. היום אנו נשואים ויש לנו שני ילדים. אין לי מילים לתאר עד כמה אני שמחה שהגעתי אליך.
מיכל רון