אנחנו כאן בשביל לתת לך את הכיוון הנכון

כשאין דרך ואין כיוון קל מאוד ללכת לאיבוד ונוצר המון תסכול.
מציאת הכיוון התעסוקתי ובהירות בראיית הדרך יוצרת תקווה.

 • ברוב שעות היום אנחנו נמצאים במקומות העבודה שלנו, בין אם בחרנו בהם לתקופה קצרה או לאורך זמן.
  עבור אנשים רבים מקום העבודה מעורר קושי, אין סביבת עבודה תומכת, לא מסופקים, לא מוערכים ומקטרים ולא יוצרים שינוי, או לחילופין  ישנם המון עצמאים שלא מצליחים לפתח את העסק שלהם וזה יוצר המון תסכול. כל התחושות הקשות הללו מחלחלות לתחומי החיים האחרים ומשפיעים מאוד.
  להתחבר לעשייה שלנו, לדעת מה לעשות ולעבוד מתוך שמחה זו מתנה מדהימה שהאדם יכול לתת לעצמו. זה מדהים לראות מה קורה לאדם שמוצא את הכיוון שלו ומחובר אל העשייה שלו, מדהים לראות כיצד האנרגיה חוזרת אליו, הוא מלא בשמחה, בסקרנות ונמצא בעשייה ומלא ברעיונות.

  אם אתם חשים שאתם רוצים לערוך שינוי, חוששים ולא יודעים כיצד לעשות זאת ולא מוצאים את הכיוון שלכם, אנחנו נשמח לסייע לכם ולבנות יחד את הנתיב ליצירת השינוי ולשחרר את הקולות המעכבים.

  ההכוונה התעסוקתית מתמקדת בכמה סוגי אוכלוסיות:

   

 • עובדים בעלי ותק בשוק העבודה – עובדים הנמצאים בשוק העבודה ומעוניינים לערוך שינוי, בין אם לעבור למקום עבודה חדש, להתקדם במקום העבודה הנוכחי או לצאת לדרך עצמאית. (לקבל כלים לבניית עסק עצמאי).
 • חיילים משוחררים וסטודנטים  – חיילים משוחררים וסטודנטים המחפשים את הכיוון התעסוקתי או זקוקים להכוונה במציאת מסלולי לימוד תואמים וזקוקים לארגז כלים כיצד לעשות זאת (לכתוב קורות חיים,לעבור ראיונות עבודה בהצלחה, לעבור מרכזי הערכה ולקבל כלים וידע כיצד לשווק את עצמם.)
 • אוכלוסיית הפורשים – פורשים המחפשים דרך כיצד לבנות קריירה חדשה.

  למידע נוסף ולהמלצות של אנשים שקיבלו יעוץ והכוונה וזה סייע להם מאוד
  ליחצו על הלינק

סרטונים

הייעוץ מתחלק לשני חלקים וכולל:

א. תהליך אבחון:

תהליך אבחון מעמיק המאפשר לפונה להבין את המקום בו הוא נמצא, מהן האופציות הקיימות בפניו ומהם הצעדים שרצוי לעשות.
למעוניינים ניתן בנוסף לערוך אבחון הכולל נומרולוגיה תעסוקתית. 
ניסיון של כמעט שני עשורים עם אוכלוסיות מאוד מגוונות וארגונים מובילים במשק.

ב. בניית תכנית פעולה הכוללת:

לשכירים: כתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה, הכנה לסימולציות ומרכזי הערכה, הכרות עם סגנונות שונים של מראיינים  ובמידת הצורך המשך ליווי בכניסה למקום העבודה החדש.
למי שרוצה לצאת לדרך עצמאית-ארגז כלים לבניית העסק 
משלב הרעיון, החזון ועד לבניית תכנית פעולה הכוללת  אסטרטגיה שיווקית, בידול, מיתוג, כיצד לייצר לקוחות חדשים ומיומנויות בשיווק עצמי ומכירות.

סדנאות MYJUMP לקריירה - מפגשים שיתנו לכם את הכיוון בתחום הקריירה.