מרפאים את הגוף ומחזקים את הנפש: סדנה ייחודית שתאפשר לכם להכיר את מה שעומד מאחורי תהליכי הריפוי של הגוף . (מכאבי ראש, קשיי נשימה ועד לשחרור מאכילה רגשית).

אודות הסדנה

אתם מוזמנים לסדנה המיוחדת שלנו,"מרפאים את הגוף ומחזקים את הנפש."  
מטרת הסדנה, לאפשר לכם להבין את הכוח הטמון בתהליכי הריפוי של הגוף והנפש וכיצד ניתן להשתחרר מכאבים ומסימפטומים לא נעימים שנוצרים בגוף על ידי הבנת הקשר שלהם אל הנפש.
בסדנה תבינו מדוע הם נוצרים ומה הם רוצים לאותת לכם. 
בסדנה נתייחס אל מקור בעיות הנשימה, כאבי ראש וכאבים נוספים שפוקדים את הגוף ונבין את משמעותם.
נתייחס גם אל מערכת היחסים שלנו עם האוכל מתוך היבטים רגשיים ומהי המשמעות שלהם בחיינו ובאילו צעדים רצוי לנקוט בכדי להשתחרר מאכילה רגשית וליצור דימוי גוף חיובי והרמוניה ביחסים עם גופנו.
הסדנה בנויה מחמישה מפגשים במתכונת מקוונת ומועברת על ידי מנחים מובילים עם ניסיון ענף בתחום. 

אודות המנחים

דניאלה חסקלוביץ

מנחת קבוצות ותיקה עם ניסיון של 20 שנה בהנחייה בארגונים מובילים במשק ובאקדמיה, מחברת הספר "נשים ואוכל", העוסק במערכת היחסים שלנו עם האוכל מתוך היבטים רגשיים והבנת הקונפליקטים הפנימיים היוצרים את הפניה אל האוכל.
דניאלה הנה הבעלים של MYJUMP יעוץ והדרכה וקליניקה פרטית לטיפול במבוגרים, בני נוער וילדים. האחת בראש העין והשניה בקיבוץ עינת.  
דניאלה מפתחת את תפיסת תקשורת מקדמת יחסים, תפיסה השמה דגש על התקשורת שלנו עם עצמינו והשפעתה על מערכות יחסים אחרות וכיצד על ידי חיזוק הבטחון העצמי,הערכה והדימוי העצמי שלנו ושחרור מקונפליקטים פנימיים ניתן לייצר מרחב של שמחה ותחושת סיפוק פנימי.
בנימה אישית: אני מאמינה בקשר ההדוק שבין הגוף לנפש ורואה מידי יום עד כמה ניתן להשתחרר מסימפטומים פיזיולוגים על ידי שחרור מקונפליקטים פנימיים.

 

גיא מסד

סגן אלוף במילואים, מתמחה בתהליכים רגשיים למעלה מ- 10 שנים כולל בגישת ד״ר נאדר בוטו, מתמחה בטיפול בקונפליקטים והמקור הרגשי של מחלות וכאבים.
מרצה על  הקשר שבין גוף ונפש ומעביר סדנאות למטפלים ומאמנים בנושא ״הקשבה אקטיבית לגיוס כוח הריפוי הפנימי״.
מחבר ספר הילדים ״מנסים ועושים ובסוף מצליחים״.   

עלות הסדנה 550 ש״ח
לכל המפגשים

למידע ולבדיקת התאמה לסדנה נא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מרפאים את הגוף ומחזקים את הנפש