MyJump לקריירה

MYJUMP לקריירה תסייע לכם להתחיל להניע את השינוי בקריירה ולהתחיל לגבש את הדרך.

logooo

לרישום נא מלאו את הפרטים
ונחזור אליכם ממש בהקדם.

אנחנו רוצים להזמין אתכם לתהליך שיסייע בידכם ליצור שינוי בקריירה
בין אם בסדנה או בתהליך אישי מתוך מטרה לצאת מאזור הספקות והאי-וודאות אל וודאות ומיקוד.  
המפגשים יתנו לכם את הכיוון ואת ההדרכה הראשונית כיצד עושים שינוי בקריירה.
במהלך המפגשים  תדעו  כיצד עוזבים מקום עבודה לא מספק ומצליחים להתקבל למקום עבודה חדש,או לחילופין  מה צריך לעשות בכדי  לצאת לדרך עצמאית והאם מתאים לכם להיות עצמאים. 

אנשים רבים מגיעים מידי יום למקום עבודתם וחשים תיסכול, העבודה לא מספקת, המעסיק לא מתחשב ולפעמים רודה בהם. אין להם חופש פעולה וסביבת העבודה לא מטפחת.
תסכול לאורך זמן פוגע באיכות החיים ובמערכות היחסים המשפחתיות ואף בבריאות.
אין ספק שנדרש אומץ ליצור שינוי, אך להישאר במקום לא מספק ולקטר זה פוגע ולא מקדם.

מטרתינו ב-MYJUMP היא לתת לכם הדרכה נכונה עבורכם כיצד להתחיל להניע את השינוי ולהתחיל בעשייה .

 

אודות:

דניאלה איילה חסקלוביץ בעלת משרד הייעוץ  וההדרכה MyJump.
דניאלה מלווה קרוב לעשרים שנה ארגונים מובילים במגזר העסקי והממשלתי, מלווה יזמים ובעלי עסקים קטנים ובינוניים להצלחת העסק שלהם ומלווה אנשים פרטיים הנמצאים בדילמות שונות בצמתי החיים, בין היתר בתחום ההכוונה התעסוקתית וחיבור לקריירה הנכונה להם. דניאלה נמנתה מעל לעשור בין מנחי ומרצי בית הספר למנהלים של  האוניברסיטה הפתוחה "תפנית" ובין מרצי הקורסים לתקשורת עסקית ביחידה ללימודי חוץ של אוניברסיטת תל אביב וכמרצה במכללה האקדמית הדסה ירושלים.

בשנים האחרונות נמנית גם בין מרצי ויועצי הרשות לעסקים קטנים ובינוניים מטעם משרד הכלכלה.

חלק מהארגונים בהם דניאלה העבירה הדרכות

אנשים ממליצים

הגעתי אל דניאלה בצומת של החלטה חשובה. הייתי על סף עזיבה של עבודה מסודרת כשכירה, עבודה שממנה סבלתי ויציאה לדרך חדשה ועדיין לא ידועה. דניאלה בנועם ובמקצועיות עזרה לי להבין את הסיטואציה שלפני טוב יותר ובעזרתה גיבשתי את הכיוון החדש כעצמאית. דניאלה הוסיפה עצות פרקטיות שעזרו לי בתחילת הדרך החדשה. המפגש איתה חיזק בי את ההחלטה ונסך בי אומץ וביטחון בשינוי שהחלטתי לעשות בחיי. אני ממליצה לכל המתלבטים והחוששים לא לפחד משינויים ולהעזר בדניאלה בהכוונה ובייעוץ. תודה לך דניאלה!
שרון טאובה
אימון באנגלית מדוברת
את דניאלה פגשתי בתקופה מאוד מבולבלת, עם הרבה תהיות וספקות לגבי העסק החדש שהקמתי זמן קצר לפני. דניאלה הבינה מיד את המקומות שאותם צריך לחזק. באווירה נעימה,פתוחה ונינוחה ובעזרת הידע הנרחב והנסיון העשיר שלה בתחום, היא טיפלה, ייעצה, מינפה, תמכה והאמינה. אבל הכי חשוב (לי לפחות) שעשתה זאת מכל הלב ועם רצון אמיתי לעזור ולתת. ממליצה בחום על דניאלה היקרה.
נינה רזניק מאירסון
מאפרת מקצועית
דניאלה היקרה, היכרתי אישה מיוחדת מאוד המדברת בשפת האנשים. יועצת מחוננת, אשת עסקים אחד ואשת רוח מאידך. שמחה שזכיתי לעבוד איתך. הפגישות איתך היו עבודה שהרגישה כמו בילוי. זאת יכולת של מעטים לתת תחושה של הנאה בכל עשייה ומחויבות. תודה על ההובלה והשותפות בדרך ועל הנתינה והמקצועיות, תודה על כך שעזרת לי להתמקד ולמצוא את הכיוון הנכון עבורי ולצאת לדרך מבחינת עשייה שיווקית ואסטרטגית.
חמוטל מנשה
מאמנת אישית
ברצוני לומר תודה ענקית למאמנת העסקית שלי דניאלה חסקלוביץ. עשינו יחדיו הכל כדי שאוכל להעניק לאנשים ערך וחיים טובים יותר לאנשים עבדנו יחדיו על כל כך הרבה דברים. 1. התמקדות במוצרים 2 .התמקדות בקהל לקוחות ואיך להגיע אליו . 3. ניסוח מכתבים למתעניינים פרטיים /מעונות /מתנסים וארגונים 4.אתר משודרג , שינוי פרטים חשובים והכי חשוב ... משימות , מעקב , אמונה ונחישות זכיתי בדניאלה,אשה,מאמנת ואישיות מדהימה למדתי הרבה, ממליצה בחום לכל אדם לעבור מסע קסום . תודה רבה שצעדת איתי במסע מכאן זאת רק ההתחלה... מעריכה מאוד.יפעת כהן לוי , יועצת שינה
יפעת כהן לוי
יועצת שינה
"כשאנשים נפגשים צומחים רגעים נדירים" אהבתי את המשפט וגם את. היה לי פשוט מדהים לפגוש אותך,חוויתי רגעים נפלאים עם הקבוצה בהנחייתך. את משרה אווירה קסומה, אומרת את הדברים בנועם גם כשצריך בתקיפות. כל ההערות שלך ושל הקבוצה יושמו בהצלחה. תודה רבה
רחל אבני
דניאלה נתנה לי ייעוץ עסקי מקצועי ביותר שקידם אותי מאוד ונתן לי כלים ורעיונות רבים להתפתחות, כך שאוכל לצעוד איתם לטווח ארוך. החוויה המקצועית הייתה מקדמת ומועילה ביותר ומעבר לזה דניאלה נעימה מאוד, עניינית ובעלת יחסי אנוש מצויינים. ממליצה בחום.
אפרת מרקוס
עורכת-דין
הקורס יחד עם הליווי והייעוץ האישי היו יותר מסדנה, אלא בעיקר סביבת עבודה לחיזוק הביטחון, קיבלתי מספר המלצות על הסדנה וזאת הסיבה שהגעתי. נהנתי מאוד והתמודדתי עם הפחדים שלי לעמוד מול קהל וקיבלתי טיפים לסלילית דרכי העצמאית. את הנך מנחה מדהימה, עדינה ועם זאת אסרטיבית ונעימה. את שמה דגש על ההצלחות ומחזקת. החוזקות שלי עומדים לנגד עיני. תודה רבה
סיגל קוממי

לרישום נא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בהקדם.